Kurz depilace cukrovou pastou  

Termín : 


Kurz je určen kosmetičkám jako doplňkový kurz ke své praxi, ale i zájemcům, kteří se chtějí naučit depilovat cukrovou pastou pro domácí použití.

Naučíte se techniku depilace cukrovou pastou, vyzkoušíte si depilaci nohou, rukou, podpaží, obličeje včetně obočí, třísel i tolik žádanou brazilskou depilaci. Lektorka vám předá své mnohaleté zkušenosti, tipy a triky, rady, jak si pomoci, když vám něco nejde.
Depilace cukrovou pastou vám zaručí euforii z týdny trvající hladkosti Vaší pokožky. Chloupky jsou depilovány s kořínky vždy po směru růstu. Už nikdy nebudete mít pocit „husí kůže“ jako po holení žiletkou.
Depilace cukrovou pastou je nejjemnější dostupný způsob depilace. Cukrová pasta nedráždí pokožku přítomností chemikálií, vše v pastě obsažené je čistě přírodní. Způsob depilace probíhá tak, aby byla provázena co nejmenším pocitem nepohodlí. Stejně tak je minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínku. Cukrová pasta přilne k chloupkům a odumřelým kožním buňkám, a proto nehrozí poranění pokožky.
Kromě toho, že při použití cukrové pasty dochází k depilaci, jsou také odstraňovány odumřelé kožní buňky a tím je prováděn šetrný peeling. Tím je také zajištěna minimalizace zarůstání chloupků.

Depilace cukrovou pastou je vhodná pro ženy i muže např. sportovce, maminky před porodem, nevěsty, modelky.

Kurz depilace cukrovou pastou se odehrává ve vzdělávacím zařízení Ji-FA.cz v Uherském Brodě, na ulici Svatopluka Čecha 2302. Bližší informace budou poskytnuty na tel.č.  602 709 816
Začátek kurzu je obvykle v 10hod., pokud nebude uvedeno jinak. Konec dle úspěšnosti a Vašeho přání .

Pracovat budete v malých skupinkách, což umožní individuální dohled. Skupinka obsahuje 2 - 3 kurzistů.

Na kurz si přiveďte model  na kterém budete depilaci procvičovat.  Je vhodné  aby si nechal/la narůst na místech depilace chloupky do délky cca 5 mm dlouhé.

Pokud to podmínky umožní, depilaci cukrovou pastou se budete učit rovněž na sobě navzájem. Nechte si před kurzem  také narůst chloupky do délky cca 5 mm.

Po skončení kurzu budete kompletně oddepilovány.

Ohledně dalších aktuálně nabízených termínů nás prosím kontaktujte.


Formulář přihlášky do kurzu naleznete  ZDE, nebo v části "KE STAŽENÍ "

Cena kurzu pro kosmetičky (celé tělo) - 2700 Kč,

Cena kurzu pro pedikérky ( po kolena), manikérky (po lokty) - 1900 Kč
V ceně kurzu je rovněž i manuál depilace cukrovou pastou a certifikát o absolvování kurzu.

Depilace cukrovou pastou

Depilace